RTO050F4R700JTE1
Partnumber:
RTO050F4R700JTE1
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 4.7 Ohm 5% 50W ±150ppm/°C Molded TO-220 RDL Tube