RTP8010-220M
Partnumber:
RTP8010-220M
Manufacturer:
SAGAMI ELEC CO., LTD
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1KHz 1.9A 0.069Ohm DCR RDL