RTR025N03TL
Partnumber:
RTR025N03TL
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 30V 2.5A 3-Pin TSMT T/R