RTR24DP502M
Partnumber:
RTR24DP502M
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound Trimmer 5K Ohm 5% 0.75W(3/4W) 1% 25(Elec)Turn 1.52mm (9.53 X 10.55 X 3.81mm) Pin Thru-Hole Tube