RTT03472JTP
Partnumber:
RTT03472JTP
Manufacturer:
RALEC Electronic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 4.7K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R