RTT05390JTP
Partnumber:
RTT05390JTP
Manufacturer:
RALEC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 39 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R