RTW28-3R6C
Partnumber:
RTW28-3R6C
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 28V 3.6A 100.8W