RUK2012JR030CS
Partnumber:
RUK2012JR030CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res 0805 0.03 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±150ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R