RUL035N02TR
Partnumber:
RUL035N02TR
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 20V 3.5A Automotive 6-Pin TUMT T/R