RV1206FR-07750KL
Partnumber:
RV1206FR-07750KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 750K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R