RV24YN20SB104K
Partnumber:
RV24YN20SB104K
Manufacturer:
Tokyo Cosmos Electric
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film POT 100K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (33.5 X 24.6 X 31.3mm) Solder Lug Panel Mount