RV30YN20SB502
Partnumber:
RV30YN20SB502
Manufacturer:
Tokyo Cosmos Electric
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film POT 5K Ohm 10% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (36 X 31 X 39.5mm) Solder Lug Panel Mount