RV4NAYSD103A
Partnumber:
RV4NAYSD103A
Manufacturer:
Precision Electronics Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film POT 10K Ohm 10% 2W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.32mm (35.84 X 28.45 X 38.04mm) Solder Lug Panel Mount