RV4NAYSD153A
Partnumber:
RV4NAYSD153A
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Conductive Plastic POT 15K Ohm 10% 2W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.35mm (36.52 X 27.78 X 36.12mm) Solder Lug Panel Mount Automotive