RVZ-25V101MF80
Partnumber:
RVZ-25V101MF80
Manufacturer:
ELNA/Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 0.34 Ohm 280mA 1000h 105°C T/R