RW3R5EAR200JET
Partnumber:
RW3R5EAR200JET
Manufacturer:
Ohmite Mfg Co
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
RES 0.2 OHM 5% 3.5W 8127