RW69V122B12
Partnumber:
RW69V122B12
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1200ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount