RW70U5600FB12
Partnumber:
RW70U5600FB12
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 560 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C Silicone AXL Bulk