RWM04102700JR15E1
Partnumber:
RWM04102700JR15E1
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
RESISTOR, WIRE WOUND, 3 W, 5 %, 75 ppm, 270 ohm, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT