RWM041082R0JR15E1
Partnumber:
RWM041082R0JR15E1
Manufacturer:
Vishay
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Res Wirewound 82 Ohm 5% 3W 卤75ppm/掳C Vitreous Enamel AXL T/R