Partnumber: RWM06221002JA15E1
Manufacturer: VISHAY INTERTECHNOLOGIES
products.category: others
Availability: 1994 in stock
SKU: RWM06221002JA15E1
decrease increase
Package RES WIREWOUND 10K OHM 7W