RWR80S2001FR
Partnumber:
RWR80S2001FR
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 2K Ohm 1% 2W ±20ppm/°C 0.01% Silicone AXL Bulk