RWR81S3570FRB12
Partnumber:
RWR81S3570FRB12
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 357ohm, 18.8944V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount