RXL035N03
Partnumber:
RXL035N03
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 3.5A 6-Pin TUMT T/R