RY612012
Partnumber:
RY612012
Manufacturer:
TE CONNECTIVITY
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 8A SPDT(28.5mm 10.1mm 12.3mm) THT