S-1142B25I-E6T1U
Partnumber:
S-1142B25I-E6T1U
Manufacturer:
ABLIC Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 2.5V 0.2A 6-Pin HSOP T/R