S-1200B33-M5T1U
Partnumber:
S-1200B33-M5T1U
Manufacturer:
Seiko
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R