S-1200B51-M5T1U
Partnumber:
S-1200B51-M5T1U
Manufacturer:
SEIKO
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 5.1V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R