S-1200B52-M5T1G
Partnumber:
S-1200B52-M5T1G
Manufacturer:
ABLIC Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 5.2V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R