S-1206B22-M3T1G
Partnumber:
S-1206B22-M3T1G
Manufacturer:
SII
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 2.2V 0.25A 3-Pin SOT-23 T/R