S-812C33AMC-C2NT2U
Partnumber:
S-812C33AMC-C2NT2U
Manufacturer:
ABLIC Inc
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.05A 5-Pin SOT-23 T/R