S-817A23ANB-CUMT2U
Partnumber:
S-817A23ANB-CUMT2U
Manufacturer:
ABLIC Inc/SII/SEIKO
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
13000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 2.3V 0.035A 4-Pin(3+Tab) SC-82AB T/R