S-8330A22FS-T2-G
Partnumber:
S-8330A22FS-T2-G
Manufacturer:
ABLIC Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 2V to 9V Step Up Single-Out 10V to 22V 0.2A 8-Pin SSOP T/R