S1008R-392G
Partnumber:
S1008R-392G
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Shielded Wirewound 3.9uH 2% 7.9MHz 30Q-Factor Ferrite 0.335A 1Ohm DCR 1008 T/R