S101J29SL0N6UJ5R
Partnumber:
S101J29SL0N6UJ5R
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 100pF 1000V SL0 5% (7.5 X 4mm) Radial Disc 5mm 125°C Ammo