S1210R-222G
Partnumber:
S1210R-222G
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Shielded Wirewound 2.2uH 2% 7.9MHz 40Q-Factor Ferrite 0.47A 0.73Ohm DCR 1210 T/R