S12B-PUDSS-1
Partnumber:
S12B-PUDSS-1
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 12 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Box