S151K33SL0N6UJ6R
Partnumber:
S151K33SL0N6UJ6R
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 150pF 1000V SL0 10% (8.5 X 4mm) Radial Disc 6.4mm 125°C Ammo