S15B-PASK-2(LF)(SN)
Partnumber:
S15B-PASK-2(LF)(SN)
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 15 POS 2mm Solder RA Thru-Hole Box