S16B-PH-K-S(LF)(SN)
Partnumber:
S16B-PH-K-S(LF)(SN)
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 16 POS 2mm Solder RA Thru-Hole Box