S1812R-103K
Partnumber:
S1812R-103K
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Shielded Wirewound 10uH 10% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 0.333A 1.8Ohm DCR 1812 T/R