S1812R-223F
Partnumber:
S1812R-223F
Manufacturer:
Delevan
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
S1812R Series 22 uH ±1 % 277 mA 2.6 Ohm Surface Mount Shielded RF Inductor