S1812R-562K
Partnumber:
S1812R-562K
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Shielded Wirewound 5.6uH 10% 7.9MHz 40Q-Factor Ferrite 0.447A 1Ohm DCR 1812 T/R