S20B-J21DK-GGXR(LF)(AU)
Partnumber:
S20B-J21DK-GGXR(LF)(AU)
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 20 POS 2.5mm Solder RA Thru-Hole Box