S20DC100
Partnumber:
S20DC100
Manufacturer:
TELEDYNE RELAYS
products.category:
MODULES
Availability:
471 in stock
SKU:
S20DC100
Package
RLY SSR 42MA 32V DC-IN 100A 200V DC-OUT