S20K130E3
Partnumber:
S20K130E3
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
334 in stock
SKU:
S20K130E3
Package
VAR MOV 130VAC 170VDC 12000A 205V THRU-HOLE BULK