S20LC40UT-5000
Partnumber:
S20LC40UT-5000
Manufacturer:
Shindengen Electric Manufacturing Co., Ltd
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Switching 400V 20A 3-Pin(3+Tab) MTO-3PT