S24SP24002PDFA
Partnumber:
S24SP24002PDFA
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 1.7A 40W 6-Pin