S255B472K502CT
Partnumber:
S255B472K502CT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF X7R 5000VAC 10% Surface Mount