S25VB60-4000
Partnumber:
S25VB60-4000
Manufacturer:
Shindengen Electric Manufacturing Co., Ltd
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Rectifier Bridge Single 600V 25A 4-Pin Case S-25VB Tray